Desigual w każdej szafie

Desigual w każdej szafie

Desigual sukienka 2018 Desigual sandały 2018 Desigual kurtka 2018 Desigual sukienka dziweczęca 2018

Znany z wyrazistych kolorów i zabawnych wzorów, dom mody Desigual jest jedną z najpopularniejszych hiszpańskich marek modowych. Firma, z siedzibą w tętniącej życiem Barcelonie, ma sklepy w ponad 72 krajach na całym świecie. Jej produkty można kupić także za pośrednictwem internetu. Mottem marki jest: „La vida es chula” czyli „Życie jest fajne”.

Desigual pojawił się na rynku w 1984 roku dzięki wizji szwajcarskiego projektanta Thomasa Meyera. Ambicją projektanta było stworzenie oryginalnej marki, której projekty odzwierciedlałyby indywidualność i wyjątkowość każdej osoby. Inspiracją dla właściciela stały się jego pełne afirmacji życia, imprezowe wyprawy na Ibizę. Od tego czasu firma nieprzerwanie rozwija się, początkowo prowadząc swoją działalność w  Europie a od 2011 roku otwierając sklepy w USA, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ma obecnie ponad 320 sklepów z własną marką i jest obecna w wielu światowych stolicach mody takich jak Paryż , Nowy Jork , Londyn czy Berlin .

Marka Desigual kojarzy się także z odważnymi działaniami marketingowymi, w tym z kampanią z 2011 r., której hasłem było: „Wejdź nagi, wyjdź ubrany” - sklepy oferowały wówczas bezpłatną odzież każdemu, kto przyszedł w samej bieliźnie marki Desigual.

Kolorowe patchworki i odważne projekty, charakterystyczne  dla domu mody Desigual, często przyjmowane były z dużym sceptycyzmem przez osoby związane ze światem mody i biznesu. Obawy dotyczyły zdolności marki do przyciągnięcia szerokiej rzeszy odbiorców, w związku z jej unikalnym stylem. Mimo obaw, firma z roku na rok rośnie w tempie wykładniczym. Dyrektor zarządzający marki Manel Jadraque oświadczył, że ich celem jest "umieszczenie co najmniej jednego produktu Desigual w każdej szafie świata". 

Twoja szafa nie zna Desiguala? Zobacz promocyjną ofertę w naszym sklepie:

Desigual kurtka puchowa Desigual półbuty Desigual sukienka Desigual botki

 

Źródło informacji: Culture trip Barcelona,The History of Desigual in 1 minute. W: Theculturetrip.com  [online]. 05.01.2017 [dostęp 14.03.2018] Dostępny w World Wide Web: <https://theculturetrip.com/europe/spain/articles/the-history-of-desigual-in-1-minute/>

2Komentarze

  • Avatar
   Danny Windows
   cze 6, 2021

   Good day, I have to say it was a really brilliant adventure for me when I checked out your website. I hope you don't mind if I congratulate you on the excellent quality of your work and to send you the best of luck with it as you advance as time goes on. It was a pleasure to browse your web site - Danny Windows

Zostaw komentarz

* Imię:
* E-mail: (nie publikowany)
   Adres www url z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod

Zapisz się Na newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami i otrzymuj niezwykłe oferty!